Hakkımda

Ben Özlem Ağlar.  Fırat Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği mezunuyum. Enerji alanından ağırlıklı gördüğüm dersler ile mezun oldum fakat  şuan yazılım ile ilgileniyorum.  Burada sadece bunlardan bahsetmeyi düşünmüyorum. Zamanla deneyim kazandıkça bu konularda da bilgilerimi paylaşmayı ümit ediyorum.
Genel hayatta ilgilendiğim, sevdiğim bir kaç aktivite var. Bunlar belki çoğumuzun isteyip de sık sık yapamadığı şeyler olabiliyor. Dolaysıyla hepsinden bahsetmeyeceğim. Fotoğraf çekmeyi, bir fotoğrafçı kadar değil ama üzerinde uğraşmayı seviyorum. 
Bilgisayar başında  vakit geçirmek hoşuma gidiyor. Bununla beraber pc oyunlarını da seviyorum fakat nadiren oynuyorum, fazla vakit alıyor.
Baharı çok severim. Belki de yeşili sevdiğimdendir, bilmiyorum. Bir çok renkleri kullanmayı sevsem de yeşil ve mavi benim için yeryüzü ve gökyüzünü simgeler gibi, içimi huzurla dolduran renklerdir.
Hiç bir şey yapmak istemediğim zamanlarda daha çok kitap okumayı seviyorum; kendi dünyamdan çıkıp farklı hayatlara karışmak iyi geliyor. Bu alışkanlığı biraz geç fark ettim ama önemli olan devam etmek. Bu konudaki arşivime de bakabilirsiniz. 
Gezmeyi, yolculuk yapmayı çok severim.
Genel olarak şimdilik bu kadar, takipte kalın!
Paylaş